Adres:
BİOCAN TIP Laboratuar ve
Tıbbi Malz. Tic. Ltd.

Namık Kemal Cad. No :89/A
İdealtepe - Küçükyalı / İSTANBUL
Telefon : +90 (216) 489 10 80 (pbx)
Fax : +90 (216) 5182508
biocan@biocantip.com.tr

Raife Sert
Finans ve İthalat Müd.
raifes@biocantip.com.tr

İsmail Coşar
Satış Müd.
ismailc@biocantip.com.tr

Serhat Keklik
İdari Müdür
serhat@biocantip.com.tr

Eylem Çiçek Yıldız
Ürün sorumlusu
eylemc@biocantip.com.tr

Atakan Kandemir
Ürün ve satış temsilcisi
atakank@biocantip.com.tr

Ferhat Ayhan
Konya Bölge
ferhata@biocantip.com.tr

Serkan Kara
Ege Bölgesi
serkan@biocantip.com.tr

Hakan Keklik
Lojistik
hakan@biocantip.com.tr

Abdullah Arpapay
Teknik S. Müh.
Abdullaha@biocantip.com.tr

Aylin Navruz
Teknik Servis
aylina@biocantip.com.tr

Gülay Yıldız
Teknik Servis
gulayy@biocantip.com.tr

Cevdet Öncü
Teknik Servis
cevdetoncu@biocantip.com.tr

Özay Neşet Arı
Ankara Bölge
ozay@biocantip.com.tr

Ferit Şen
Muğla Bölge
ferit@biocantip.com.tr

View Larger Map